Чи потрібен сайт власникам малого бізнесу?

Проста відповідь - однозначно ТАК!

Не маючи веб-сайту, ви не варті грошей, все просто.

Ми живемо в епоху, коли, якщо ви хочете отримати відповідь на запит, ви просто «гуглите».

Це означає, що якщо ви шукаєте бізнес або послугу, ви перейдете в пошукову систему Google (або Bing, Yahoo, MSN і т. Д.) І вводите те, що ви шукаєте, і знайдете тисячі відповідей.

Тепер, якщо у вас немає веб-сайту, то ви не можете показати результати своєї діяльності, і тому клієнти йдуть до конкурента.

Статистика показала, що кожен другий дрібний бізнес не має веб-сайту.

Інтернет - дуже потужний маркетинговий інструмент, і незалежно від розміру вашого бізнесу вам потрібно переконатися, що ви користуєтеся його ресурсами.

Маючи веб-сайт, ви можете спілкуватися з потенційними клієнтами / клієнтами через контактну форму, або підписуватися на онлайн-список розсилки, щоб бути в курсі останніх новин про ваш бізнес, і це життєво важливо для вашого успіху.

Просто подумайте, якщо ви перукар, у вас є потенційні клієнти, які замовляють зустріч, подивіться на попередні зачіски, які ви створили.

Якщо ви є Будівельником, потенційні клієнти можуть переглянути попередні роботи, які ви виконали.

Прикладів маса!

ЧОМУ WONDERCMS?

WonderCMS - рушій, котрий вже скоро відмітить власний перший ювілей - 10 років, останнім часом стрімко розвивається, а нещодавно вийшла стабільна версія 2.5.2.  Рушій є дуже легким, зрозумілий у користуванні,  та обслуговуванні, чим вигідно відрізняється від інших cms (content management system), працює на файлах (база даних json), для його роботи потрібен лише PHP версії 5,5 або вищої, ідеальний для створення візиток, лендінгів, сателітів, або сайтів-резюме. 


Якщо у вас виникли запитання, прохання, чи пропозиції щодо сайту - скористайтеся формою зворотнього зв'язку (нижче), та вкажіть необхідні дані для контакту з вами.