Офіційні та неофіційні скрипти. Інформація


Секрет різнокольорових кнопок

Коли у вас на сайті є потреба у тому, щоб кнопки (наприклад у шапці сайту) були різного кольору, і їх не так вже й багато, тоді можна вдатися до такого нескладного способу реалізації цієї проблеми: у файлі style.css шукаємо .navbar і додаємо ось такі строки ;)

замість значень кольорів можна вказати

також градієнти, чи окремі зображення,

процент прозорості, та інші значення.

.navbar li:nth-child(1) {
  background: blue;
}

.navbar li:nth-child(2) {
  background: yellow;
}

.navbar li:nth-child(3) {
  background: purple;
}

.navbar li:nth-child(4) {
  background: red;
}

ЯК ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНО ХОРОШИЙ ХОСТИНГ

Я хочу вам повідомити про один з таких, на мій погляд найкращий

Проект соціальний. Учасники спільноти голосують за ваш майбутній проект.

Головна риса проекту - допомога людям, а не комерційна вигода.

Спільнота для некомерційних проектів, забороняється продавати, чи пропонувати послуги.
Одобрюють сайти типу персональний тематичний блог, або сайт, який не несе фінансового підтексту. Це можуть бути ваші статті, ваша творчість, щось, що може бути корисне іншим.

правила хостингу (уважно прочитайте)

реєструємося тут, оформляємо заявку, у вигляді опису майбутнього проекту, 500-600 символів, що б користувачі могли проголосувати за вас. Схвалені раніше заявки послужать прикладом як правильно це зробити.

Коли вашу заявку схвалили - намагайтеся не возитися довго з вашим проектом, майте вже щось готове до оформлення заявки, покажіть якийсь матеріал на стадії розгляду вашої заявки.

Плюсом даного хостингу є те, що його не потрібно оновлювати, без щорічних нагадувань, без назойливої реклами, та різних примх, котрі як правило є у інших безкоштовних хостингів. Ви можете прикріпити власний домен, маєте можливість розширяти пакет хостингу, якщо ваш сайт (чи база) буде більшою, про це можна домовитися з адміністраторами, і вони збільшать кількість місця. 

Не забувайте оновлювати інформацію на власному сайті, та писати нові статті.

Успіхів ;)

Трошки інформації для тих, хто вже створює своє резюме в мережі Інтернет:


http://turboblack.narod.ru/ резюме повинно виглядати як сфера вашої діяльності, а не як онуча зі списком ваших "можу", стилізована під глянець (пам'ятаєте, що правила складання резюме скрізь однакові, а формат вмісту повинен відповідати вам як особистості , а не тільки сухий продажний текст). 

Важлива складова резюме це мета, яку ви донесли роботодавцю, або замовнику - прояви інтересу до себе як до фахівця, і особистості.

Якщо це повноцінний сайт з вашими напрацюваннями - Ви можете це зробити в канонах свого смаку, стиль оформлення вмісту краще використовувати той, якого ви дотримуєтеся, який точно ваш.

Я скептично ставлюся до резюме зроблених на потужностях безкоштовних ресурсів (виняток як особистий приклад - використання безкоштовного домену 3 рівня), воно не характеризує фахівця як особистість, не розкриває його творчий потенціал, більш того - вказує на банальний копіпаст.

До створення такого важливого сайту варто перелопатити хоча б кілька десятків чужих авторських резюме, що б зрозуміти, на що звернути увагу, що додати, що прибрати, а що зовсім не писати, а так само стилістика, і формат.

Для тих, хто дочитав до кінця - скрипт є відкритий, його можна зберегти, вписати власний текст, надіюсь він буде використаний лише для навчальних цілей.

п.с. Бажаю вам вдалих резюме, хороших відгуків, цікавої, та високооплачуваної роботи.


скрипт зовнішнього вигляду сторінки


пропоную вашій увазі ось такий спосіб для прикраси ваших сторінок сайту. сірим кольором на зображенні виділена область для тексту, у реальному вигляді ця область буде білого кольору, а текст - того, який зазначений у вашому файлі стилів шаблону.


для використання цього скрипта вам також знадобляться файли з зображеннями: http://woua.pp.ua/images.zip

розпаковуєте нарізку у папку з файлом style.css вашого шаблону, а у файл додаєте ось такий код, замінюючи строки де знаходиться .grayFont  .blueBackground .whiteBackground

.grayFont {color: #000; padding-top: 40px;
  padding-right: 30px;
  padding-bottom: 50px;
  padding-left: 60px;}
.blueBackground {background: transparent;}
.whiteBackground {background: #000;
	background-image: url(left_top.png), url(left_bottom1.png), url(top_repeat_x.png), url(bottom_repeat_x.png), url(left_top.png), url(right_top.png), url(right_bottom.png), url(white_paper_right_repeat_y.png), url(center_y_repeat1.png);
background-repeat: no-repeat, no-repeat, repeat-x, repeat-x, no-repeat, no-repeat, no-repeat, repeat-y, repeat-y;
background-position: left top, right bottom, left top, left bottom, left top, right top, left bottom, right top, left top;}

код можна використати для сторінок сайту з контентом, хоча якщо трошки допрацювати скрипт то і для інших областей (доречі скрипт працює не тільки з рушієм WonderCMS, його можна використовувати будь-де, де є можливість вставки і відтворення PHP).


скрипт коментарів

<script id="echochamber">
var EchoChamber = window.EchoChamber || {};
(function() {
 EchoChamber.discussionURL = window.location;
 var script = document.createElement('script');
 script.src = 'https://s3.amazonaws.com/echochamberjs/dist/main.js';
 script.async = true;
 var entry = document.getElementById('echochamber');
 entry.parentNode.insertBefore(script, entry);
})();</script>

ось такий простий і легкий код можна вставити під сторінкою контенту, чи то деінде, де вам буде потрібно (доречі скрипт працює не тільки з рушієм WonderCMS, його можна використовувати будь-де, де є можливість вставки і відтворення PHP).


скрипт не показує жодної реклами, не має копірайтів, виглядає просто і елегантно, також розуміє граватарки. 


мінусом є неможливість редагування фону, тому рекомендується його використовувати на сайті де переважають світлі тона, або ж білий, інакше буде дикий контраст між дизайном і самим скриптом.

ЧОМУ WONDERCMS?

WonderCMS - рушій, котрий вже скоро відмітить власний перший ювілей - 10 років, останнім часом стрімко розвивається, а нещодавно вийшла стабільна версія 2.5.2.  Рушій є дуже легким, зрозумілий у користуванні,  та обслуговуванні, чим вигідно відрізняється від інших cms (content management system), працює на файлах (база даних json), для його роботи потрібен лише PHP версії 5,5 або вищої, ідеальний для створення візиток, лендінгів, сателітів, або сайтів-резюме. 


Якщо у вас виникли запитання, прохання, чи пропозиції щодо сайту - скористайтеся формою зворотнього зв'язку (нижче), та вкажіть необхідні дані для контакту з вами.