Неофіційні, та офіційні скрипти


скрипт зовнішнього вигляду сторінки


пропоную вашій увазі ось такий спосіб для прикраси ваших сторінок сайту. сірим кольором на зображенні виділена область для тексту, у реальному вигляді ця область буде білого кольору, а текст - того, який зазначений у вашому файлі стилів шаблону.


для використання цього скрипта вам також знадобляться файли з зображеннями: http://woua.pp.ua/images.zip

розпаковуєте нарізку у папку з файлом style.css вашого шаблону, а у файл додаєте ось такий код, замінюючи строки де знаходиться .grayFont  .blueBackground .whiteBackground

.grayFont {color: #000; padding-top: 40px;
  padding-right: 30px;
  padding-bottom: 50px;
  padding-left: 60px;}
.blueBackground {background: transparent;}
.whiteBackground {background: #000;
	background-image: url(left_top.png), url(left_bottom1.png), url(top_repeat_x.png), url(bottom_repeat_x.png), url(left_top.png), url(right_top.png), url(right_bottom.png), url(white_paper_right_repeat_y.png), url(center_y_repeat1.png);
background-repeat: no-repeat, no-repeat, repeat-x, repeat-x, no-repeat, no-repeat, no-repeat, repeat-y, repeat-y;
background-position: left top, right bottom, left top, left bottom, left top, right top, left bottom, right top, left top;}

код можна використати для сторінок сайту з контентом, хоча якщо трошки допрацювати скрипт то і для інших областей (доречі скрипт працює не тільки з рушієм WonderCMS, його можна використовувати будь-де, де є можливість вставки і відтворення PHP).


скрипт коментарів

<script id="echochamber">
var EchoChamber = window.EchoChamber || {};
(function() {
 EchoChamber.discussionURL = window.location;
 var script = document.createElement('script');
 script.src = 'https://s3.amazonaws.com/echochamberjs/dist/main.js';
 script.async = true;
 var entry = document.getElementById('echochamber');
 entry.parentNode.insertBefore(script, entry);
})();</script>

ось такий простий і легкий код можна вставити під сторінкою контенту, чи то деінде, де вам буде потрібно (доречі скрипт працює не тільки з рушієм WonderCMS, його можна використовувати будь-де, де є можливість вставки і відтворення PHP).


скрипт не показує жодної реклами, не має копірайтів, виглядає просто і елегантно, також розуміє граватарки. 


мінусом є неможливість редагування фону, тому рекомендується його використовувати на сайті де переважають світлі тона, або ж білий, інакше буде дикий контраст між дизайном і самим скриптом.

ЧОМУ WONDERCMS?

WonderCMS - рушій, котрий вже скоро відмітить власний перший ювілей - 10 років, останнім часом стрімко розвивається, а нещодавно вийшла стабільна версія 2.5.2.  Рушій є дуже легким, зрозумілий у користуванні,  та обслуговуванні, чим вигідно відрізняється від інших cms (content management system), працює на файлах (база даних json), для його роботи потрібен лише PHP версії 5,5 або вищої, ідеальний для створення візиток, лендінгів, сателітів, або сайтів-резюме. 


Якщо у вас виникли запитання, прохання, чи пропозиції щодо сайту - скористайтеся формою зворотнього зв'язку (нижче), та вкажіть необхідні дані для контакту з вами.