Короткий опис

WonderCMS - це надзвичайно простий, та безкоштовний редактор веб-сайтів, який не потребує жодної конфігурації.


WonderCMS - це файловий рушій, або CMS (Content Management System), побудований з PHP, jQuery, HTML та CSS, що розробляється з 2008 року. Для запуску WonderCMS лише потрібно завантажити 5 файлів на хостинг-провайдера / сервера.


Всі файли можна переміщувати, створювати резервні копії та відновлювати, просто копіюючи / вставляючи кілька файлів. Переміщення їх на інший хост не потребує повторної конфігурації.


WonderCMS також не вимагає традиційної / реляційної бази даних, як MySQL. Flatfile технологія дозволяє WonderCMS зберігати всі дані у текстовому файлі, який називається database.js.


Шаблони

Запорука ефективного сайту це звісно ж контент. Цікавий та читабельний.
Але цей самий контент треба кудись помістити. Тому без шаблонів не обійтись.
Шаблон це вигляд, це імідж, це ваше портфоліо, це обрамлення інформації з вашого сайта.
Ефективний шаблон це дуже важливий інструмент, без якого контент буде лише текстом. 
Для WonderCMS актуальних версій є кілька цікавих шаблонів, котрі можна завантажити тут,
абсолютно безкоштовно.


Доповнення

Найчастіше функцій самої CMS буває недостатньо для повноцінного користання, і на цей випадок є кілька додаткових скриптів, та доповнень для більших ефективності та зручності. Нижче буде перелік вже існуючих безкоштовних доповнень для рушія WonderCMSSUPERMARIO-WonderCMS-v2.-theme
http://t0rba.tk/mario/ - DEMO

is based on a standard template, added some changes, logo, background, button up, and social icons. I will be glad if you come to my site and download also other free scripts, plans, templates, and additions to this wonderful engine


Своєрідний такий собі шаблон для фанатів 8бітної гри про Супер Маріо. Колись мені ця гра дуже подобалась, і я вирішив зробити щось для людей, котрим захочеться простенький, анімований сайт. 

https://github.com/turboblack/SUPERMARIO - ось тут можна завантажити останню версію шаблона для WonderCMS 2.** версій Default_t theme-WonderCMS-v2.-theme
http://t0rba.tk/default_t/ - DEMO

is based on a default template, added some changes, logo, background, button up, add js animation. social icons you can add by inserting links into any page on your site, just add:

<center>
<a href="#" class="fa fa-facebook"></a>
<a href="#" class="fa fa-twitter"></a>
<a href="#" class="fa fa-youtube"></a>
<a href="#" class="fa fa-instagram"></a>
<a href="#" class="fa fa-vk"></a>
<a href="#" class="fa fa-skype"></a>
</center>

Where instead of sharp icon do not forget to insert links to your pages in social networks :-)

I will be glad if you come to my site and download also other free scripts, plans, templates, and additions to this wonderful engine


Якщо ви бажаєте розмістити своє резюме в інтернеті у вигляді сайту, то цей шаблон підійде якраз для ваших цілей. Вбудовані кнопки найпопулярніших на терені України соцмереж, а також скайп, логотип, задній фон, кнопка "догори" та простенька джаваскриптова анімація (практично весь перелік необхідно замінити на своє, як посилання на соцмережі, так і графіку, якщо вас не влаштовує дефолтний варіант).

https://github.com/turboblack/turbosDefault - завантажити актуальну версію для WonderCMS 2.** 


Bike theme-WonderCMS-v2.-theme
Анімований шаблон на велосипедну тематику.

Логотип котрий видно на передньому фоні можна відредагувати під свої потреби, та і рухомі зображення теж. Нещодавно я переробляв задній фон під хеловін, атмосфера холодного ранку, чи то вечора - дуже сприяє )))

завантажити можна тут:

github.com/turboblack/wondercms_theme


HELOWEEN theme-WonderCMS-v2.-theme


Анімований шаблон на heloween тематику.

завантажитиЧОМУ WONDERCMS?

WonderCMS - рушій, котрий вже скоро відмітить власний перший ювілей - 10 років, останнім часом стрімко розвивається, а нещодавно вийшла стабільна версія 2.5.2.  Рушій є дуже легким, зрозумілий у користуванні,  та обслуговуванні, чим вигідно відрізняється від інших cms (content management system), працює на файлах (база даних json), для його роботи потрібен лише PHP версії 5,5 або вищої, ідеальний для створення візиток, лендінгів, сателітів, або сайтів-резюме. 


Якщо у вас виникли запитання, прохання, чи пропозиції щодо сайту - скористайтеся формою зворотнього зв'язку (нижче), та вкажіть необхідні дані для контакту з вами.